به گزارش مهر به نقل از  روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، دومین نمایشگاه و جشنواره مد و لباس دختران مینودری با رویکرد پوشش نوجوان همزمان با دهه کرامت در قزوین افتتاح شد. اشرف کاظمی دبیر دومین نمایشگاه و جشنواره مد و لباس دختران مینودری خاطر نشان شد این جشنواره در دو بخش طراحی مانتو اجتماع برای سنین ۹ تا ۱۵ سال و طراحی پوشش سر برگزار می‌شود. نشست‌های تخصصی و ورکشاپ‌های آموزشی از جمله بخش های جنبی این جشنواره است.

کاظمی در خصوص برپایی نخستین مسابقه زنده طراحی لباس در استان اضافه کرد:« هنرمندان شرکت‌کننده در اولین مسابقه طراحی تا اجرا جشنواره مد و لباس دختران مینودری می‌توانند روز ۱۰ام مرداد از ساعت ۸:۳۰ در محل مسابقه به نشانی مرکز کارآفرینی شهرداری اقبالیه حضور به هم رسانند. همچنین آثار برتر این مسابقه در مرکز کارآفرینی شهرداری که بزرگترین مرکز کارآفرینی در سطح استان می باشد به مرحله تولید انبوه می‌رسد.»

مراسم افتتاحیه دومین نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی «دختران مینودری» با حضور مقامات استانی، در نگارخانه استاد محصص واقع در خیابان غیاث آباد، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین افتتاح شده و تا پایان دهه کرامت ادامه دارد. انتخاب نفرات برتر مسابقه توسط داوران کشوری، اعطای گواهی حضور و لوح تقدیر و جوایز توسط مدیر کل امور بانوان استانداری و اعطای لوح سپاس به استادانی که هنرجوی آن‌ها رتبه اول تا سوم را به خود اختصاص دهند از جمله جوایز این مسابقه است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *