البرز

دومین جشنواره مُد و لباس اسلامی ایرانی چهارم شهریور ماه در نگارخانه قائم مقامی واقع در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز افتتاح شد.

این نمایشگاه در حالی برای دومین بار در استان البرز افتتاح شده است که در سال جاری شاهد برگزاری جشنواره‌های مد و لباس اسلامی ایرانی در شهرهای دیگر ایران با رویکردها و هدف‌های متعدد بوده‌ایم. آن‌طور که سایت خبری نگارانه می‌نویسد، ایجاد ساختار مناسب برای ساماندهی طراحان پوشاک، زمینه‌سازی برای کشف ظهور استعدادها و خلاقیت‌های نو مرتبط با پوشاک اسلامی ایرانی، ایجاد اشتغال پایدار برای طراحان مد و لباس استان، ترویج طرح‌های استانی مناسب با سلیقه‌ها و تقدیر از طراحان و تلاشگران توسعه پوشاک ایرانی اسلامی از اهداف این جشنواره است.

این جشنواره از چهارم تا هفتم شهریور ماه در نگارخانه قائم مقامی واقع در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز میزبان علاقمندان است و مراسم اختتامیه هم هشتم شهریور ماه در سالن سیروس صابر با تجلیل از برگزیدگان برگزار خواهد شد. ابراهیم شریفی، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز درباره حواشی برگزاری آیین اختتامیه این جشنواره خبر داد:« در این مراسم به نفرات برگزیده لوح سپاس و جوایز نقدی تقدیم خواهد شد.»

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *