بدون دیدگاه

مسابقه طراحی لباس در سبک‌های آزاد برگزار می‌شود

طراحی لباس

به همت آکادمی هنر پارس، مسابقه طراحی لباس در سبک‌های آزاد در حاشیه پنجمین نمایشگاه بین‌المللی پوشاک ایران برگزار می‌شود.

یکی از نیازهای توسعه و تکمیل دانش طراحان لباس ایرانی، ایجاد فضای رقابتی میان آنهاست و گردهمایی طراحان موجب می‌شود که این هنرمندان در کنار یکدیگر و البته همسو با همراهی جامعه تولیدکندگان به سوی بازار هدف هدایت شوند. ایجاد بخش های رقابتی و حضور طراحان با شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی، در وهله نخست برقراری ارتباط هنرجویان با بازار پوشاک ایران را به دنبال دارد و در ادامه به آشنایی آنها با دوره های پیشرفته و تخصصی و نرم افزاری منجر می‌شود.

آن‌طور که هنرآنلاین می‌نویسد، به این بهانه آکادمی هنر پارس در نظر دارد مسابقه طراحی لباس را در سبک‌های آزاد در حاشیه پنجمین نمایشگاه بین‌المللی پوشاک ایران برگزار کند. این مسابقه طراحی لباس در تاریخ 16 شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی، سالن 44، طبقه دوم، غرفه شماره 19 برپا می‌شود و جوایز نفیسی نیز به دنبال دارد. پنجمین نمایشگاه بین‌المللی پوشاک ایران (ایران مد 96) از 13 تا 16 شهریور ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. این نمایشگاه با هدف معرفی توانمندی‌های تولیدکنندگان پوشاک کشور و همچنین برقراری ارتباط مستقیم میان تولیدکنندگان و فروشگاه‌های پوشاک کشور دایر می‌شود.

You might also like

More Similar Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست