بدون دیدگاه

با فعالیت‌های غیرقانونی برندهای خارجی مقابله می‌شود

حمید قبادی

دبیر کار گروه ساماندهی مد و لباس کشور با اعضای هیأت مدیره اتحادیه پوشاک تبریز و مدیران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی در محل اتحادیه پوشاک تبریز دیدار کرد.

آن‌طور که ایلنا می‌نویسد، حمید قبادی، دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در این دیدار با تأکید بر ضرورت ادامه همکاری‌های مشترک اتحادیه پوشاک تبریز و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی بر روند مقابله با فعالیت‌های غیرقانونی برندهای خارجی به استناد قوانین جاری به‌ویژه قانون ساماندهی مد و لباس مصوب مجلس شورای اسلامی و قانون ممنوعیت به کارگیری اسامی و عناوین بیگانه تأکید کرد.

در این دیدار، عابدینی ریاست اتحادیه پوشاک تبریز، منزوی و مقدم نواب رییس اتحادیه، گزارشی از روند فعالیت‌های این اتحادیه، ساماندهی برندهای خارجی، تأکید بر ادامه روند تولید کالای ایرانی مرغوب و اعطای نشان با افتخار ساخت ایران ارائه کردند و با اشاره به مشکلاتی مانند قاچاق چمدانی کالا از آمادگی این اتحادیه در جهت توسعه همکاری‌های مشترک با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی و کاربردی‌سازی آثار منتخب با هماهنگی کار گروه ساماندهی مد و لباس کشور خبر دادند.

محرمی، معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی هم با اشاره به فعالیت‌های کارگروه مد و لباس این استان بر همکاری‌های مشترک و به‌ویژه معرفی طراحان فعال به اتحادیه و حضور فعالانه اتحادیه پوشاک در جلسات کارگروه استانی، هماهنگی تسهیل در  تبلیغات شهری و رسانه‌ای طراحان و تولیدکنندگان استانی تأکید کرد. در این بازدید از تلاش‌های ارزشمند اتحادیه پوشاک تبریز با دارا بودن ٢٥٠٠ عضو فعال در زمینه تولید و عرضه محصولات مناسب و با کیفیت ایرانی تقدیر شد. گفتنی است، سومین جشنواره مد و لباس استان آذربایجان شرقی طی روزهای گذشته برگزیدگان خود را معرفی کرده و به کار خود پایان داده است.

You might also like
Tags: , , ,

More Similar Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست