بدون دیدگاه

تعیین محتوای درسی مهندسی پوشاک در جلسه هم اندیشی صنعت با دانشگاه

اساتید برجسته هیات علمی دانشکده نساجی دانشگاه علوم و تحقیقات، برای تربیت تکنسین و دانش آموختگان مهندسی پوشاک بر حسب نیاز علمی و تجربی صنعت پوشاک کشور، با اعضای هیات مدیره انجمن صنایع پوشاک ایران جلسه هم اندیشی برگزار کردند.

صنعت پوشاک کشور به عنوان یکی از صنایع مولد و موثر در توسعه صنعتی کشور چشم انداز روشنی را در مقابل سیاست گذاران اقتصادی کشور گوده است، هر چند که هنوز آن طور که باید سیاست های صنعتی در راستایی شکوفایی این صنعت قرار ندارد اما دانشگاهیان و اساتید دانشگاه کشور با علم به جایگاه صنعت پوشاک در رشد و توسعه صنعتی کور بر آن شده اند که پشتوانه علمی و تجربی قابل اعتنایی برای صنعت پوشاک ایران به وجود آوردند.

بر همین اساس به تازگی اساتید برجسته هیات علمی دانشکده نساجی دانشگاه علوم و تحقیقات، برای تربیت تکنسین و دانش آموختگان مهندسی پوشاک بر حسب نیاز علمی و تجربی صنعت پوشاک کشور، با اعضای هیات مدیره انجمن صنایع پوشاک ایران جلسه هم اندیشی برگزار کردند.

این جلسه در دفتر انجمن صنایع پوشاک ایران برگزار شد. از هیات مدیره انجمن صنایع پوشاک ایران، بهروز محمودی یزدانی، مجید فخار و حمید عظیمی و از هیات علمی دانشکده نساجی دانشگاه علوم و تحقیقات، دکتر رشیدی، دولت آبادی و ورسه ای در جلسه هم اندیشی حضور یافتند.

هدف این جلسات، تعیین واحدها و محتوای درسی به گونه است که علاوه بر ایجاد فهم تئوریک، توان کاربردی مهندسی پوشاک را نیز ارتقا دهد.

You might also like
Tags: , ,

More Similar Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست