بدون دیدگاه

دومین کارگاه آموزشی برای اعضای انجمن صنایع پوشاک ایران برگزار می‌شود

چهارمین هیات مدیره انجمن صنایع پوشاک ایران، بر موضوع «آموزش» به طور ویژه تمرکز دارد. این مطلب را رامین جوانرود نائب رئیس و سخنگوی انجمن صنایع پوشاک ایران مطرح کرد و گفت: چهارمین هیات مدیره انجمن صنایع پوشاک ایران در بررسی های خود به این نتیجه رسیده که تقویم آموزشی انجمن را تکمیل کند و در اختیار اعضای محترم قرار دهد.

دکتر مقدم، عضو هیات مدیره و مسوول کمیته آموزش انجمن نیز درباره برنامه‌های آموزشی در انجمن صنایع پوشاک ایران گفت: ما با رای و نظر اعضای محترم هیات مدیره به این نتیجه رسیدیم که باید آموزش‌هایی مناسب، به اقتضای زمان، به اعضای محترم انجمن ارائه کنیم. در این راستا روز سه‌شنبه مورخ 4 مرداد 1401 در خدمت آقای دکتر سعید خزایی بودیم و کارگاهی آموزشی با عنوان «آینده نگاری صنعت، فرصت و تهدیدهای پیش رو» را برگزار کردیم. در ادامه برگزاری دوره‌های آموزشی، این هفته سه‌شنبه مورخ 25 مرداد ماه، از ساعت 17 تا 19 در خدمت اعضای محترم خواهیم بود تا بتوانند از برنامه آموزشی که آقای دکتر رحیم فرضی پور در قالب کارگاه آموزشی تدارک دیده‌اند، استفاده کنند. آقای دکتر فرضی‌پور در این هفته با توجه با مشکلات حاکم بر اقتصاد، راه گذر از این دوران و مدیریت کسب و کار را مورد توجه قرار خواهند داد.

مسوول کمیته آموزش انجمن صنایع پوشاک ایران اعلام کرد: این دوره آموزشی با عنوان «کارگاه آموزشی مدل ذهنی مدیران» برگزار خواهد شد. حضور در این دوره آموزشی برای اعضای محترم انجمن صنایع پوشاک ایران، رایگان است اما به دلیل محدودیت در پذیرش تعداد دانش‌پژوهان، اعضای محترم باید تا پایان وقت اداری روز دوشنبه 24 مرداد ماه، تمایل به حضور در کارگاه آموزشی را به دفتر انجمن اعلام بفرمایند.

You might also like
Tags: , , , , ,

More Similar Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست