بدون دیدگاه

کمپین خرید لوازم‌التحریر برای کودکان نیازمند

کودکان نیازمند

یک برند پوشاک با اختصاص 15 درصد از سهم خرید افراد، اقدام به ایجاد کمپین خرید لوازم‌التحریر برای کودکان نیازمند کرده است.

آن‌طور که هنرآنلاین می‌نویسد، ما یک جامعه اخلاق‌گرا و پراحساسیم و روحیه مشارکت جمعی خود را حتی در ابعاد بین‌المللی به رخ جهانیان کشیده‌ایم. شاید در هیچ دوره‌ای به اندازه 10 سال اخیر شاهد مشارکت هنرمندان در فعالیت‌های خیریه نبوده‌ایم و همواره اخبار متعددی از اینچنین اقدامات به گوشمان رسیده است. تاریخ نشان می‌دهد که نقش هنرمندان در فعالیت‌های اجتماعی بسزاست و مشارکت آنها از آنجایی بسیار مؤثر است که مورد وثوق و اعتماد مردم جامعه خود هستند وبارها و بارها شاهد آن بوده‌ایم که اخبار مختلفی از آزادسازی زندانیان محکوم به دیه تا کمک به بیماران خاص به همت هنرمندان رقم خورده است. اما این بار خبری از ایجاد یک کمپین خرید لوازم التحریر برای کودکان نیازمند از سوی یک برند پوشاک منتشر شده است؛ برندی که بنا به بضاعت خود قصد دارد تا گامی در مسیر حمایت از نیازمندان بردارد.

برند پوشاک اسلامی «حیا» با نزدیک شدن فصل بازگشایی مدارس، اعلام کرده که قصد دارد بخشی از درآمدش را به کودکان های نیازمند جهت خرید لوازم لتحریر و پوشاک این عزیزان اختصاص دهد. این برند پوشاک با اختصاص 15 درصد از سهم خرید افراد، اقدام به ایجاد کمپین خرید لوازم التحریر برای کودکان نیازمند کرده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از محصولات این مجموعه و همراهی با کمپین حمایت از کودکان نیازمند به سایت http://hayabrands.ir مراجعه کنید.

You might also like
Tags: , , ,

More Similar Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست