بدون دیدگاه

پوشاک ورزشی روی خط سبقت

خبرگزاری برنا، هر چند نامی از شرکت آلمانی پوما نبرده (!) اما گزارشی را منتشر کرده که در آن داده‌های آماری مالی به نقل از مدیران اجرایی این شرکت، بازتاب داده شده است. در این گزارش آمده: شرکت تولید کننده پوشاک ورزشی آلمانی گفت که درآمد آن قبل از بهره و مالیات با ۳۴.۴ درصد افزایش در سال به ۱۴۶ میلیون یورو (۱۴۸.۰۶ میلیون دلار) در مقایسه با میانگین پیش‌بینی تحلیلگران برای ۱۲۸.۹۴ میلیون یورو رسیده است.

بیورن گولدن مدیر اجرایی این شرکت در بیانیه‌ای گفت: ما احساس می‌کنیم که افزایش سرمایه‌گذاری‌ها در تحقیق و توسعه، نوآوری و توسعه محصول در سال‌های گذشته شروع به ثمربخشی کرده است.

فروش سه ماهه دوم با ۱۸.۴ درصد افزایش در شرایط ارزی به ۲.۰۰۲ میلیارد یورو رسید. این شرکت اعلام کرد که شاهد رشد قوی در تمام موارد ورزشی بوده است.

گولدن گفت: ما شاهد افزایش سطح عدم اطمینان در سراسر جهان هستیم اما افزود: من به بخش خود و به طور کلی به این برند(پ) خوش‌بین هستم و حتی چشم‌انداز درآمد خود را برای کل سال ۲۰۲۲ افزایش می‌دهیم.

این سازمان مجددا پیش بینی کرد که درآمد آن قبل از بهره و مالیات در محدوده ۶۰۰ تا ۷۰۰ میلیون یورو برای سال مالی ۲۰۲۲ باشد.

 

این نکته را باید تاکید کرد از سال 1397 واردات پوشاک آماده به ایران ممنوع است و صرف نظر از نشان تجاری، هر قطعه لباس آماده که با نشان تجاری خارجی در کشور وجود دارد (ورزشی، زنانه، مردانه ، بچگانه و …) یا قاچاق محسوب می‌شود یا تولید غیر اصیل (فیک). با این حساب آنچه ممنوعیت دارد نام بردن از پوما در خبر نیست بلکه وجود لباس با این نشان تجاری در فروشگاه‌های کشور، ممنوعیت دارد.

You might also like
Tags: , , , ,

More Similar Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست