بدون دیدگاه

کتاب معرفی دومین نمایشگاه پوشاک مدارس منتشر شد

کتاب معرفی دومین نمایشگاه پوشاک مدارس
کتاب معرفی دومین نمایشگاه پوشاک مدارس از سوی دبیرخانه اجرایی این رویداد منتشر شد.

در روزهای گذشته اولین جلسه شورای سیاستگذاری برگزاری دومین نمایشگاه لباس مدارس با حضور نمایندگان وزارت آموزش و پرورش و کارگروه ساماندهی مد و لباس، مدیران موسسه مجری و دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در محل معاونت امور هنری وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی برگزار شد.

این نمایشگاه با هدف معرفی طرح‌های مبتنی بر ضوابط آیین اجرایی مد و لباس و سند تحول وزارت آموزش و پرورش مبتنی بر جنسیت، مقاطع تحصیلی، تنوع و بهرمندی از رنگ‌های مناسب، اصول روان‌شناختی و سایر فاکتورهای مربوطه، توانمندی طراحان و تولیدکنندگان، آشنایی دست اندارکاران، شناخت نقاط قوت و ضعف و امکان دسترسی جدید به طرح‌های مناسب اسلامی وایرانی در این حوزه، دی ماه سال جاری و برای دومین بار برگزار می‌شود.

این در حالی است که خوشبختانه در سال‌های اخیر، مسئولان آموزش و پرورش، به ویژه مدیران مدارس، نگاه مثبتی به موضوع لباس مدارس داشته و تغییرات خوبی را در این زمینه اعمال کرده‌اند. فراهم کردن زمینه طراحی‌های متنوع برای لباس دانش آموزان، معلمان و کارکنان مدارس با توجه به اقتضائات جنسیتی، سنی و منطقه‌ای ار مهمترین اهداف برگزاری این رویداد است.

در اولین نمایشگاه پوشاک مدارس، انجمن طراحان در نخستین نمایشگاه لباس مدارس، ۳۰ طرح جدید ارائه کرد با این که بخش طراحی به صورت مستقل به رقابت گذاشته نشده بود اما در این دوره قرار است بخش طراحی، به صورت مستقل و به شکل رقابتی برگزار شود. از سویی دیگر، کتاب معرفی دومین نمایشگاه پوشاک مدارس از سوی دبیرخانه اجرایی این رویداد منتشر شده است.

مطالعه بخش‌هایی از این کتاب به مخاطبان اصلی نمایشگاه اعم از مدیران، معلمان، کار‌شناسان، دانش آموزان موسسات و طراحان و تولیدکنندگان پوشاک مدارس توصیه می‌شود.

 

You might also like
Tags: , , ,

More Similar Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست