تقویم آموزشی

1.  دوره مدیریت حرفه ای در تاب آوری و توسعه

2.  دوره فن بیان، مخاطب شناسی و سخنوری

کارگاه های مهارتی مستقل و کوتاه مدت دیگری طراحی و طی پائیز و زمستان سال 1402 پذیرای اعضاء علاقه مند خواهد بود، برای آگاهی بیشتر و ثبت نام لطفا با 09921616567  تماس حاصل فرمائید، این فهرست به صورت ماهانه و متناسب با نیازهای کلیدی اعضاء به روز رسانی می شود.

تقویم آموزشی کمیته آموزش،پژوهش و سیستم های مدیریت انجمن، به صورت فصلی تنظیم و 1 ماه پیش از آغاز هر فصل اطلاع رسانی خواهد شد.

مدیریت حرفه ای در تاب آوری و توسعه

  دوره مدیریت حرفه ای در تاب آوری و توسعه؛

  • این دوره با هدف تقویت دیدگاه ها و مهارت های کلیدی مدیران صنایع و کسب و کارهای فعال در صنعت پوشاک ایران، مشتمل بر 18 کارگاه تخصصی اعم از:”سازماندهی، مدیریت جلسات و جریان کار، حل مساله، مدیریت استراتژیک، معماری پروژه ها، امور مالی، امنیت مالیاتی، جذب و نگهداشت کارکنان، طراحی کالکشن، سلامت سازمانی، فرنچایزینگ، مرچندایزینگ، هویت برند، برند کارفرمایی، مدیریت دانش، سیستم های اطلاعات و عملیات و “لجستیک” در 24 جلسه طراحی و اجرایی می شود.
  • هدف اصلی ایجاد تلنگر ذهنی و بینشی نسبت به موضوعات و متغیرهای کلیدی در ذهن شرکت کنندگان است، همچنین مطرح نمودن مفاهیم نو و موثر در طرح ریزی و راهبری کسب و کارهای فعال در بازار ایران.
  • اولین دوره در تابستان 1402 با حضور 18 نفر از مدیران فعال در صنعت پوشاک ایران برگزار شد و با توجه به استقبال همکاران از این دروه آموزشی و مهارتی، این دوره تا پایان سال 1402 به صورت فصلی همراه با محتویات به روز شده متناسب با تغییرات محیط کسب و کار برگزار خواهد شد. برای آگاهی بیشتر و ثبت نام در دوره پائیز یا زمستان سال 1402 لطفا با 09921616567 تماس حاصل فرمائید، همچنین برای آگاهی از محتوی کارگاه های تعریف شده، سوابق مدرسین و نظر شرکت کنندگان در این دوره میتوانید از لینک Professional management in resilience and developmentاستفاده فرمائید.
  • این دوره در روزهای یک شنبه و سه شنبه هر هفته از ساعت 8 تا 10:30 در محل انجمن صنایع پوشاک ایران برنامه ریزی شده است، همچنین برخی از کارگاه ها به میزبانی نشان های تجاری معتبر و فعال در صنعت پوشاک کشور برگزار خواهد شد.

فن بیان،مخاطب شناسی و سخنوری

دوره فن بیان، مخاطب شناسی و سخنوری؛

  • این دوره با هدف پرورش صدای اثربخش، مهارت های گفتاری و اثربخشی گفتار ویژه مدیران و موقعیت های مورد نیاز ایشان، مشتمل بر 12 کارگاه تخصصی اعم از:”ابزارهای گفتاری و بیان، زبان بدن، درک رفتارها، خوانش متون، اصول سخنرانی، صداسازی و آوا شناسی، اعتماد به نفس، سخنرانی با موضوع، سخنرانی بدون موضوع و مخاطب شناسی” در 12 جلسه طراحی و اجرای می شود.
  • هدف اصلی توانمندسازی شرکت کنندگان برای مدیریت انواع جلسات و سخنرانی های سازمانی، صنفی و تجاری به عنوان مقام ارشد کسب وکار است، همچنین آشنایی و تسلط بر انواع ابزارهای انتقال پیام.
  • اولین دوره در پائیز 1402 با حضور 7 نفر از مدیران فعال در صنعت پوشاک ایران برگزار خواهد شد و به صورت فصلی تکرار خواهد شد. برای آگاهی بیشتر و ثبت نام در دوره پائیز یا زمستان سال 1402 لطفا با 09921616567 تماس حاصل فرمائید.
  • این دوره در روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 14 تا 17:30 در محل انجمن صنایع پوشاک ایران برنامه ریزی شده است، همچنین برخی از کارگاه ها به میزبانی نشان های تجاری معتبر و فعال در صنعت پوشاک کشور برگزار خواهد شد.